X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

عصر پاییزی....

روزهای خوب....

خدمت عزیزان عارضم که دارم روزهای خوبی رو می گذرونم. هفته ای یک روز بخاطر درسها و پروژه های خودم میرم دانشگاه، هفته ای دو روز فول تایم هم تدریس دارم .

این ترم بیست واحد تدریس گرفتم... البته قرار نبود انقدر برنامه تدریسم فشرده بشه ، اما قطره قطره جمع شد و کلاسهای این ترم بنده به  بیست واحد رسید... از اون بیست واحد هم فقط چهار واحدش با بچه های کارشناسیه و بقیه اش ارشد که باعث شده ترمم رو سنگین کنن البته کلاسهای ارشد علیرغم مباحث سنگین تری که دارن ولی چون واحدهای تخصصی تر و مورد علاقه ام رو دارم ، ترجیح می دم با بچه های ارشد بیشتر کلاس داشته باشم.

چند تا پروژه سنگین دارم این ترم که انشاله خدا دستم رو بگیره و بتونم سر بلند بیرون بیام پیش اساتید نازنینم دکتر ب و دکتر م. سرم خیلی شلوغه ولی....این روزها....روزهای خوب زندگیمه.... روزهای علم و مسیر علم و دانشگاه و صد البته دانشجوهای نازنینم...... که در کنارشون واقعا حس خوبی دارم و مدیر گروه خیلی خیلی نازنینمون که انشاله خداوند همیشه حافظ و نگهبانش باشه.

پ.ن. دانشجوهای این ترمم فوق العاده ا ن و مثل همیشه خیلی خوب اما باز با این حال یاد دانشجوها و کلاسهای نیمسال مهر 93 بخیر.....دوستتون دارم عزیزان به یاد موندنی....

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)