X
تبلیغات
رایتل

عصر پاییزی....

تدریس میکنم....زبان انگلیسی....در یکی از دانشگاههای شهر تهران....دانشجوى دکترى هستم ...

درباره من
استاد دانشگاه و دانشجوی مقطع PhD هستم. زبان انگلیسی تدریس میکنم در یکی از دانشگاههای شهر تهران. دور از خانواده ام زندگی می کنم..... خانواده ای بی نهایت حامی و مهربان دارم ، مادری فداکار که لحظه ای از حمایتم فروگذار نکرده و نمی کند و تمام تلاشش حمایت من در رسیدن به هدف بزرگم است.... و دوستانی بهتر از آب روان.... اینجا از خاطرات، خوشی ها، سختی ها و تجربیات راه رسیدن به هدفم مینویسم و از دوست عزیز و فهیمی که او هم دانشجوی مقطع دکتراست. از او به نام "آبجی جون" یاد میکنم. آبجی جون همیشه در کنار من است و هر لحظه ی شاد، سخت، نگران و منتظر حضور گرمش را در کنار خودم دارم و عمیقا به داشتنش افتخار میکنم. به شدت معتقدم خواستن توانستن است و معجزه ها همیشه رخ میدهند....برای آنان که با جرات و اعتماد به نفس در جستجوی حق خویشند.....
آرشیو

نویسنده: نیلگون
تاریخ: جمعه 24 مهر 1394 ساعت: 10:47 ب.ظ

خدمت عزیزان عارضم که دارم روزهای خوبی رو می گذرونم. هفته ای یک روز بخاطر درسها و پروژه های خودم میرم دانشگاه، هفته ای دو روز فول تایم هم تدریس دارم .

این ترم بیست واحد تدریس گرفتم... البته قرار نبود انقدر برنامه تدریسم فشرده بشه ، اما قطره قطره جمع شد و کلاسهای این ترم بنده به  بیست واحد رسید... از اون بیست واحد هم فقط چهار واحدش با بچه های کارشناسیه و بقیه اش ارشد که باعث شده ترمم رو سنگین کنن البته کلاسهای ارشد علیرغم مباحث سنگین تری که دارن ولی چون واحدهای تخصصی تر و مورد علاقه ام رو دارم ، ترجیح می دم با بچه های ارشد بیشتر کلاس داشته باشم.

چند تا پروژه سنگین دارم این ترم که انشاله خدا دستم رو بگیره و بتونم سر بلند بیرون بیام پیش اساتید نازنینم دکتر ب و دکتر م. سرم خیلی شلوغه ولی....این روزها....روزهای خوب زندگیمه.... روزهای علم و مسیر علم و دانشگاه و صد البته دانشجوهای نازنینم...... که در کنارشون واقعا حس خوبی دارم و مدیر گروه خیلی خیلی نازنینمون که انشاله خداوند همیشه حافظ و نگهبانش باشه.

پ.ن. دانشجوهای این ترمم فوق العاده ا ن و مثل همیشه خیلی خوب اما باز با این حال یاد دانشجوها و کلاسهای نیمسال مهر 93 بخیر.....دوستتون دارم عزیزان به یاد موندنی....